Osiedle Regatta

Osiedle Regatta Oferta w przygotowaniu

Czterokondygnacyjne budynki, hala garażowa, parking zewnętrzny

Gdynia ul. Maciejewicza 19, 21, 23, 25

Oferta w przygotowaniu

Opis inwestycji

INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU - posiadamy prawomocne pozwolenie na budowę!

REGATTA to wyjątkowy projekt mieszkaniowy. Powstanie w gdyńskiej dzielnicy Obłuże Górne, przy ulicy Maciejewicza, w pobliżu ul. Płk. Dąbka. Dzielnica Pogórze Górne jest dzielnicą z dobrze rozwiniętą infrastrukturą społeczną (szkoły przedszkola, żłobki, usługi, sklepy) oraz komunikacyjną (w tym linie autobusowe) łączące dzielnicę z centrum Gdyni a także terenami rekreacyjnymi, nadmorskimi w okolicach Rewy.

W 4 czterokondygnacyjnych budynkach powstanie łącznie 96 mieszkań wraz z całym zapleczem mieszkalnym – wygodną podziemną halą garażową na 108 miejsc, praktycznym parkingiem zewnętrznym do wyłącznego korzystania przez mieszkańców na 36 miejsc postojowych, z komórkami lokatorskimi i nowocześnie zaaranżowanymi częściami wspólnymi, podkreślającymi morsko – żeglarski charakter osiedla.

Cały teren osiedla zostanie oświetlony i ogrodzony. Inwestor zadba także o stosowne zagospodarowanie terenów wspólnych. Pojawi się niska zieleń i mała architektura, charakterem nawiązująca do nadmorskich kurortów i krajobrazów.

Każde z dostępnych na osiedlu REGATTA mieszkań zostało bardzo starannie zaprojektowane - lokale są dzięki temu funkcjonalne, łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. Do wyboru są funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe o powerzchni od 43 m2 do 62 m2.

Na parterach - mieszkania posiadać będą wyjście na tarasy ziemne. Do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duży, wygodny balkon.

Osiedle REGATTA zachwyca urodą - zwarta bryła budynków naprawdę może się podobać, to z pewnością jeden z najciekawszych projektów architektonicznych przygotowanych w ostatnich latach w Gdyni Pogórzu. Jak zawsze, liczą się detale – spójna i stonowana kolorystyka elewacji wzmocni nadmorski charakter inwestycji. Całość zyska przez to należny "morski oddech", a doskonale zagospodarowany teren wokół budynków dopełni reszty.

Mieszkania

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz na planie zagospodarowania

Powrót do planu zagospodarowania

Osiedle Regatta

 • dostępny, w sprzedaży
 • sprzedany
 • rezerwacja

Standard mieszkań

Standard mieszkań - "stan developerski":

 • Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 14 cm,
 • Ściany wewnętrzne nośne żelbetowe, ściany działowe grubości 10cm - gipso–karton, tynk gipsowy, malowane na bialo farbą emulsyjną,
 • Sufity: tynki gipsowe malowane na bialo farbą emulsyjną,
 • Podłogi mieszkań: wylewka betonowa; balkony i tarasy - gres mrozoodporny,
 • Stolarka zewnętrzna: okna wykonane z profili PVC VEKA  o współczynniku przenikania ciepła  < 1,1 W/m2K
 • Drzwi wejsciowe do mieszkań antywłamaniowe,
 • Wyposażenie kuchni: przyłącze do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego,
 • Wyposażenie łazienki: przyłącza wodno-kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych,
 • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.

Galeria

Wyszukaj
mieszkanie