Osiedle Regatta

Osiedle Regatta

Czterokondygnacyjne budynki, hala garażowa, parking zewnętrzny.

Gdynia ul. Maciejewicza 19, 21, 23, 25

Cena mieszkania obejmuje cenę dedykowanego miejsca postojowegow hali garażowej i cenę komórki lokatorskiej oraz cenę gruntu. Cena zawiera podatek VAT.

Opis inwestycji

REGATTA to wyjątkowy projekt mieszkaniowy. Powstanie na styku  gdyńskich dzielnic Obłuże Górne i Pogórze Górne, przy ulicy Maciejewicza, w pobliżu ul. Płk. Dąbka.  Dzielnice te mają  dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną (szkoły przedszkola, żłobki, usługi, sklepy , w tym w pobliżu Centrum Handlowe Sperk ) oraz komunikacyjną (w pobliżu pętla autobusowa) łączącą dzielnice z centrum Gdyni a także terenami rekreacyjnymi, nadmorskimi w okolicach Rewy. Projektowana zabudowa zostanie wtulona w kompleks leśny .

W 4 czterokondygnacyjnych budynkach powstanie łącznie 96 mieszkań wraz z całym zapleczem mieszkalnym – wygodną podziemną halą garażową na 92 miejsc( z możliwością wjazdu autami z LPG) , praktyczną dwukondygnacyjną zewnetrzną wiatą garażową  do wyłącznego korzystania przez mieszkańców na 43 miejsc postojowych oraz parkingiem zewnętrznym na 9 miejsc postojowych,  z komórkami lokatorskimi i nowocześnie zaaranżowanymi częściami wspólnymi, podkreślającymi morsko – żeglarski charakter osiedla.

Cały teren osiedla zostanie oświetlony . Inwestor zadba także o stosowne zagospodarowanie terenów wspólnych. Pojawi się niska zieleń i mała architektura, charakterem nawiązująca do nadmorskich kurortów i krajobrazów.

Każde z dostępnych na osiedlu REGATTA mieszkań zostało bardzo starannie zaprojektowane - lokale są dzięki temu funkcjonalne, łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. Do wyboru są funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe o powerzchni od 43 m2 do 62 m2.

Na parterach - mieszkania posiadać będą wyjście na tarasy ziemne. Do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duży, wygodny balkon.Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także stolarka okienna antywłamaniowa
Wszystkie mieszkania posiadają  przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej . Osiedle zostanie wyposażone w bramę wjazdową - ze szlabanem otwieranym na pilota.

Osiedle REGATTA zachwyca urodą - zwarta bryła budynków naprawdę może się podobać, to z pewnością jeden z najciekawszych projektów architektonicznych przygotowanych w ostatnich latach w  tej części Gdyni . Jak zawsze, liczą się detale – spójna i stonowana kolorystyka elewacji wzmocni nadmorski charakter inwestycji. Całość zyska przez to należny "morski oddech", a doskonale zagospodarowany teren wokół budynków dopełni reszty.

Prace budowlane rozpoczęto wiosną w 2018 roku. Realizacja inwestycji zostanie zakończona w maju 2020 roku.

UWAGA : podane ceny obejmują łącznie cenę mieszkania wraz z ceną przynależnego miejsca postojowego w hali garażowej oraz cenę komórki lokatorskiej i cenę gruntu. Cena wiera podatek VAT.

Mieszkania

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz na planie zagospodarowania

Powrót do planu zagospodarowania

Osiedle Regatta

 • dostępny, w sprzedaży
 • sprzedany
 • rezerwacja

Standard budynku

 1. Ściany  zewnętrzne  - tynk cienkowarstwowy  akrylowy barwiony w masie
 2. Ściany  wewnętrzne klatek schodowych  - tynk strukturalny 
 3. Posadzki klatek schodowych i wiatrołapów  - gres antypoślizgowy
 4. Posadzki przed wejściami do budynku  - kostka betonowa  
 5. Balustrady klatek schodowych – stalowe , ocynkowane i malowane proszkowo           
 6. Drzwi wejściowe do budynku  - z profili aluminiowych
 7. Opaski wokół budynku  - szer 50 cm  - kostka betonowa  lub  wypełnienie żwirowa .Opaska oddzielona  od terenów zielonych obrzeżem  trawnikowym           
 8. Dojścia do budynku , przejścia piesze  - kostka betonowa lub betonowe płyty ażurowe oddzielone od terenów zielonych obrzeżem  trawnikowym            
 9. Dojazd do budynku  -  kostka betonowa  +  krawężniki betonowe
 10. Miejsca postojowe  - płyty betonowe ażurowe
 11. Płyty postojowe w wiacie i halach garażowych - kostka betonowa
 12. Zieleń - trawniki + krzewy+ drzewa

Standard mieszkań

Standard mieszkań - "stan developerski":

 • Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 14 cm,
 • Ściany wewnętrzne nośne żelbetowe + tynk gipsowy , ściany działowe grubości 10cm - gipso–karton,
 • Sufity: wykończone  docelowo farbą emulsyjną  "na bialo" ,
 • Podłogi mieszkań: wylewka betonowa,
 • balkony - płytki betonowe ze żwiru płukanego na ruszcie,
 • tarasy ziemne - płytki betonowe ze żwiru płukanego na gruncie,
 • Stolarka zewnętrzna: okna wykonane z profili PVC VEKA  o współczynniku przenikania ciepła uw = 0,9 W/m2K ,
 • stolarka okienna mieszkań na parterze wyposażona w zestaw antywłamaniowy,
 • Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe,
 • Wyposażenie kuchni: przyłącze do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego,
 • Wyposażenie łazienki: przyłącza wodno-kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych,
 • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.
 • w cenie mieszkania ujęto dedykowane  miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórkę lokatorską a także cenę gruntu. Podane ceny mieszkań są cenami brutto ( z podatkiem VAT).

Galeria

Wyszukaj
mieszkanie