Osiedle Regatta

Osiedle Regatta

Czterokondygnacyjne budynki, hala garażowa, parking zewnętrzny

Gdynia ul. Maciejewicza 19, 21, 23, 25

Opis inwestycji

REGATTA to wyjątkowy projekt mieszkaniowy. Powstanie na styku  gdyńskich dzielnic Obłuże Górne i Pogórze Górne, przy ulicy Maciejewicza, w pobliżu ul. Płk. Dąbka.  Dzielnice te mają  dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną (szkoły przedszkola, żłobki, usługi, sklepy , w tym w pobliżu Centrum Handlowe Sperk ) oraz komunikacyjną (w pobliżu pętla autobusowa) łączącą dzielnice z centrum Gdyni a także terenami rekreacyjnymi, nadmorskimi w okolicach Rewy. Projektowana zabudowa zostanie wtulona w kompleks leśny .

W 4 czterokondygnacyjnych budynkach powstanie łącznie 96 mieszkań wraz z całym zapleczem mieszkalnym – wygodną podziemną halą garażową na 92 miejsc( z możliwością wjazdu autami z LPG) , praktyczną dwukondygnacyjną zewnetrzną wiatą garażową  do wyłącznego korzystania przez mieszkańców na 43 miejsc postojowych oraz parkingiem zewnętrznym na 9 miejsc postojowych,  z komórkami lokatorskimi i nowocześnie zaaranżowanymi częściami wspólnymi, podkreślającymi morsko – żeglarski charakter osiedla.

Cały teren osiedla zostanie oświetlony . Inwestor zadba także o stosowne zagospodarowanie terenów wspólnych. Pojawi się niska zieleń i mała architektura, charakterem nawiązująca do nadmorskich kurortów i krajobrazów.

Każde z dostępnych na osiedlu REGATTA mieszkań zostało bardzo starannie zaprojektowane - lokale są dzięki temu funkcjonalne, łatwe w aranżacji i bardzo przestronne. Do wyboru są funkcjonalne mieszkania dwu i trzypokojowe o powerzchni od 43 m2 do 62 m2.

Na parterach - mieszkania posiadać będą wyjście na tarasy ziemne. Do każdego z mieszkań na wyższych kondygnacjach przypisano duży, wygodny balkon.Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także stolarka okienna antywłamaniowa
Wszystkie mieszkania posiadają  przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej . Osiedle zostanie wyposażone w bramę wjazdową - ze szlabanem otwieranym na pilota.

Osiedle REGATTA zachwyca urodą - zwarta bryła budynków naprawdę może się podobać, to z pewnością jeden z najciekawszych projektów architektonicznych przygotowanych w ostatnich latach w  tej części Gdyni . Jak zawsze, liczą się detale – spójna i stonowana kolorystyka elewacji wzmocni nadmorski charakter inwestycji. Całość zyska przez to należny "morski oddech", a doskonale zagospodarowany teren wokół budynków dopełni reszty.

Prace budowlane rozpoczęto wiosną w 2018 roku. Realizacja inwestycji zostanie zakończona w maju 2020 roku.

UWAGA : podane ceny obejmują łącznie cenę mieszkania wraz z ceną przynależnego miejsca postojowego w hali garażowej lub wiacie garażowej.

Mieszkania

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz na planie zagospodarowania

Powrót do planu zagospodarowania

Osiedle Regatta

 • dostępny, w sprzedaży
 • sprzedany
 • rezerwacja

Standard budynku

 1. Ściany  zewnętrzne  - tynk cienkowarstwowy  akrylowy barwiony w masie
 2. Ściany  wewnętrzne klatek schodowych  - tynk strukturalny 
 3. Posadzki klatek schodowych i wiatrołapów  - gres antypoślizgowy
 4. Posadzki przed wejściami do budynku  - kostka betonowa  
 5. Balustrady klatek schodowych – stalowe , ocynkowane i malowane proszkowo           
 6. Drzwi wejściowe do budynku  - z profili aluminiowych
 7. Opaski wokół budynku  - szer 50 cm  - kostka betonowa  lub  wypełnienie żwirowa .Opaska oddzielona  od terenów zielonych obrzeżem  trawnikowym           
 8. Dojścia do budynku , przejścia piesze  - kostka betonowa lub betonowe płyty ażurowe oddzielone od terenów zielonych obrzeżem  trawnikowym            
 9. Dojazd do budynku  -  kostka betonowa  +  krawężniki betonowe
 10. Miejsca postojowe  - płyty betonowe ażurowe
 11. Płyty postojowe w wiacie i halach garażowych - kostka betonowa
 12. Zieleń - trawniki + krzewy+ drzewa

Standard mieszkań

Standard mieszkań - "stan developerski":

 • Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 14 cm,
 • Ściany wewnętrzne nośne żelbetowe + tynk gipsowy , ściany działowe grubości 10cm - gipso–karton,
 • Sufity: wykończone  docelowo farbą emulsyjną  "na bialo" ,
 • Podłogi mieszkań: wylewka betonowa,
 • balkony - płytki betonowe ze żwiru płukanego na ruszcie,
 • tarasy ziemne - płytki betonowe ze żwiru płukanego na gruncie,
 • Stolarka zewnętrzna: okna wykonane z profili PVC VEKA  o współczynniku przenikania ciepła uw = 0,9 W/m2K ,
 • stolarka okienna mieszkań na parterze wyposażona w zestaw antywłamaniowy,
 • Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe,
 • Wyposażenie kuchni: przyłącze do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego,
 • Wyposażenie łazienki: przyłącza wodno-kanalizacyjne do urządzeń sanitarnych,
 • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.

Galeria

Wyszukaj
mieszkanie