Osiedle Stylowe II

Osiedle Stylowe II

Kameralna zabudowa, składająca się z 3 budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych

Gdańsk - Osowa, ul Homera 65, 67, 69

Opis inwestycji

 

STYLOWE II to  inwestycja zrealizowana w pobliżu naszej poprzedniej inwestycji – osiedla STYLOWE I przy ul. Hermesa. Osiedle jest doskonale zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Osowa i dobrze skomunikowane z głównymi ciągami komunikacyjnymi łączącymi dzielnicę Osowa z Oliwą i centrum Gdańska oraz z obwodnicą Trójmiasta i trasą wylotową na Kaszuby.

W niedalekiej odległości od inwestycji (ok. 8 minut pieszo) znajdują się przystanki komunikacji miejskiej .

Tereny Zielone. Dzielnica Osowa jest wyjątkowo bogata w tereny zielone. Trójmiejski Park Krajobrazowy w odległości zaledwie 1-2 km od inwestycji, z leśnym szlakiem rowerowym ciągnącym się do Oliwy oraz rejon jeziora Wysockiego to bardzo cenione miejsca przez spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów.

Infrastruktura

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa i gimnazjalna, sklepy, centrum fitness oraz inne obiekty handlowo-usługowe korzystnie wpływające na komfort życia.
Osiedle STYLOWE II to kameralna zabudowa, składająca się z 3 budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych, w których powstanie 113 mieszkań. Strukturę mieszkań stanowią lokale 1, 2 ,3 i 4-pokojowe o powierzchni od 25 m2 do 90 m2.
Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych.
Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają  balkony, a te znajdujące się na parterze – bezpośrednie wyjścia na zielone tarasy. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewniają nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców dbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także rolety zapewniające intymność mieszkańców jak i zabezpieczające przed wejściem osob trzecich.
Wybrane mieszkania posiadają  przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej . Całe osiedle zostało ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową - ze szlabanem otwieranym na pilota.

Osiedle STYLOWE II zostało zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących współczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto zamieszka lub odwiedzi osiedle STYLOWE II.

Prace budowlane rozpoczęto jesienią 2016 roku. Realizacja inwestycji została zakończona w pażdzierniku 2018 roku. W ofercie posiadamy  jeszcze lokale 2 , 3 i 4 pokojowe.

UWAGA : podane ceny obejmują łącznie cenę mieszkania wraz z ceną przynależnego miejsca postojowego w hali garażowej . Dla kilku mieszkań przewidziano po 2 miejsca postojowe w hali garażowej.

Mieszkania

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz na planie zagospodarowania

Powrót do planu zagospodarowania

Osiedle Stylowe II

 • dostępny, w sprzedaży
 • sprzedany
 • rezerwacja

Standard mieszkań

Standard mieszkań - "stan developerski":

 • Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 16 cm,
 • Ściany wewnętrzne nośne murowane, ściany działowe grubości 10 cm gipson-karton, tynk gipsowy, malowane na biało farbą emulsyjną,
 • Sufity: tynki gipsowe malowane na biało farbą emulsyjną,
 • Podłogi mieszkań: wylewka betonowa; balkony i tarasy - gres mrozoodporny,
 • Stolarka zewnętrzna: okna wykonane z profili PVC VEKA o współczynniku przenikania ciepłaUw < 1,1 W/m2K,
 • Antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań,
 • Wyposażenie kuchni: podejścia wod - kan do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego,
 • Wyposażenie łazienki: instalacja wod -kan bez urządzeń sanitarnych,
 • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.

Galeria

Wyszukaj
mieszkanie