Osiedle Stylowe II

Osiedle Stylowe II

Kameralna zabudowa, składająca się z 3 budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych

Gdańsk - Osowa, ul Homera 65, 67, 69

Opis inwestycji

 

STYLOWE II to nowa inwestycja realizowana w pobliżu naszej poprzedniej inwestycji – osiedla STYLOWE I przy ul. Hermesa. Osiedle jest doskonale zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk Osowa i dobrze skomunikowane z głównymi ciągami komunikacyjnymi łączącymi dzielnicę Osowa z Oliwą i centrum Gdańska oraz z obwodnicą Trójmiasta i trasą wylotową na Kaszuby.

W niedalekiej odległości od inwestycji (ok. 8 minut pieszo) znajdują się przystanki komunikacji miejskiej .

Tereny Zielone. Dzielnica Osowa jest wyjątkowo bogata w tereny zielone. Trójmiejski Park Krajobrazowy w odległości zaledwie 1-2 km od inwestycji, z leśnym szlakiem rowerowym ciągnącym się do Oliwy oraz rejon jeziora Wysockiego to bardzo cenione miejsca przez spacerowiczów, biegaczy i rowerzystów.

Infrastruktura

W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa i gimnazjalna, sklepy, centrum fitness oraz inne obiekty handlowo-usługowe korzystnie wpływające na komfort życia.
Osiedle STYLOWE II to kameralna zabudowa, składająca się z 3 budynków mieszkalnych 4-5 kondygnacyjnych, w których powstanie 113 mieszkań. Strukturę mieszkań stanowią lokale 1, 2 ,3 i 4-pokojowe o powierzchni od 25 m2 do 90 m2.
Dla wszystkich mieszkań zaprojektowano miejsca postojowe w podziemnych halach garażowych.
Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą balkony, a te znajdujące się na parterze – bezpośrednie wyjścia na zielone tarasy. Komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy. O bezpieczeństwo mieszkańców zadbają domofony, antywłamaniowe drzwi, a w wypadku lokali znajdujących się na parterach także rolety zapewniające intymność mieszkańców jak i zabezpieczające przed wejściem osob trzecich.
Wybrane mieszkania posiadać będą przynależne do nich komórki lokatorskie , zlokalizowane na kondygnacji podziemnej . Całe osiedle zostanie ogrodzone i wyposażone w bramę wjazdową - ze szlabanem otwieranym na pilota.

Osiedle STYLOWE II zostało zaprojektowane z myślą o wymagających mieszkańcach ceniących współczesną elegancję. Stonowana kolorystyka materiałów zastosowanych do wykończenia elewacji, niebanalna zieleń na terenie inwestycji oraz mała architektura – wszystkie te elementy mają za zadanie sprawić prawdziwą przyjemność każdemu, kto zamieszka lub odwiedzi osiedle STYLOWE II.

Prace budowlane rozpoczęto jesienią 2016 roku. Zakończenie inwestycji przewidziano na wrzesień  2018 r.

UWAGA : podane ceny obejmują łącznie cenę mieszkania wraz z ceną przynależnego miejsca postojowego w hali garażowej . Dla kilku mieszkań przewidziano po 2 miejsca postojowe w hali garażowej.

Mieszkania

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zobacz na planie zagospodarowania

Powrót do planu zagospodarowania

Osiedle Stylowe II

 • dostępny, w sprzedaży
 • sprzedany
 • rezerwacja

Standard mieszkań

Standard mieszkań - "stan developerski":

 • Ściany zewnętrzne: murowane z cegły ceramicznej POROTHERM, ocieplone warstwą styropianu 16 cm,
 • Ściany wewnętrzne nośne murowane, ściany działowe grubości 10 cm gipson-karton, tynk gipsowy, malowane na biało farbą emulsyjną,
 • Sufity: tynki gipsowe malowane na biało farbą emulsyjną,
 • Podłogi mieszkań: wylewka betonowa; balkony i tarasy - gres mrozoodporny,
 • Stolarka zewnętrzna: okna wykonane z profili PVC VEKA o współczynniku przenikania ciepłaUw < 1,1 W/m2K,
 • Antywłamaniowe drzwi wejściowe do mieszkań,
 • Wyposażenie kuchni: podejścia wod - kan do zlewozmywaka, instalacja elektryczna z przystosowaniem do montażu kuchenki elektrycznej (gniazdo 400 V), dodatkowy pion wentylacyjny do wyciągu kuchennego,
 • Wyposażenie łazienki: instalacja wod -kan bez urządzeń sanitarnych,
 • Instalacje: wodociągowa, kanalizacyjna, grzewcza, wentylacyjna, elektryczna, oraz instalacja RTV, domofonowa, telefoniczna.

Galeria

Wyszukaj
mieszkanie