Aktualna oferta sprzedaży

Polservice Development Spółka z o.o to m. in. Inwestor, Developer i Generalny Wykonawca obiektów budownictwa mieszkaniowego i ogólnego.

Wyjątkowe mieszkania w Gdańsku i Gdyni

Jako generalny wykonawca, rzetelny inwestor oraz doceniany przez klientów deweloper pragniemy zaproponować Państwu naszą ofertę lokali. Nowe mieszkania na sprzedaż, które znajdują się pod naszą opieką, wznoszone są w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie miasta Gdańsk i miasta Gdynia.

Wśród propozycji Polservice Development Spółka z o.o, jakie aktualnie dla Państwa przygotowaliśmy, znalazły się nowe mieszkania w Gdańsku i Gdyni usytuowane w obrębie inwestycji:

  • Osiedle Przystanek Natura  , Gdańsk Kokoszki. - budownictwo wielorodzinne z lokalami usługowymi w parterach oraz budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

            Swoją ofertą obejmujemy całe Trójmiasto.

Jako deweloper dbamy również o Państwa komfort, dlatego wśród naszych ofert znalazły się propozycje z Gdańska i Trójmiasta, obejmujące możliwość wyboru:

  • mieszkań pod względem liczby pokoi,
  • wielkości powierzchni lokalu mieszkaniowego,
  • przedziału cenowego (z nami znajdą Państwo mieszkanie na miarę swoich potrzeb).

Oferowane lokale mieszkalne na naszych osiedlach posiadają dedykowane miejsca postojowe , a cena mieszkania zawiera cenę tego miejsca postojowego, cenę komórki lokatorskiej, cenę gruntu i jest ceną brutto   (zawiera VAT).

Osiedle Przystanek Natura - Bud. jednorodz.
4 Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej
Gdańsk ul. Szafranowa
Osiedle Przystanek Natura - Bud. wielorodz.
Kameralna zabudowa ! Niskie budynki mieszkalne III-IV kondygnacje , parking zewnętrzny.
Gdańsk ul Szafranowa/Św. Alberta
Wyszukaj
mieszkanie